Littlemill 23 year Old 1988 (Whisky-Fässle)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Littlemill
 • Pagamintas:
  1988
 • Išpilstymas:
  Whisky-Fässle
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  23
 • Stiprumas:
  52,4%

Brandintas chereso statinėje.

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: malonios šokolado su lazdyno riešutais natos, degintas cukrus, razinos, figos, brandintas romas, cheresas. Senas medis, skrudinti migdolai, rudens lapai. Oda ir tabakas. Gilus ir turtingas aromatas. Su vandeniu atsiskleidžia daugiau apelsino, apelsino žievelės, taip pat medaus natų.
Skonis: medus su įvairiais prieskoniais, juoda arbata, apelsinų džemas, prinokę vaisiai - mango, mandarinai, greipfrutai, kriaušės. Tabako, odos natos, medis. Su vandeniu dar ryškesnė puiki vaisiškumo ir prieskonių darna. Poskonis: sausokas, delikatus, ilgas. Su medžio, tabako ir prieskonių natomis.
Komentaras: puikus! Iki šiol ragauti tik burbono statinėse brandinti, žoliški, prieskoningi Littlemill. Chereso statinės įtaka žaliavą pakėlė į dar kitą lygį. Gilus, galingas. Malonus brandaus medžio sausumo ir prieskoningo vaisiškumo derinys.

92
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.