Caperdonich 36 Year Old 1972 - Rare Auld (Duncan Taylor)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caperdonich
 • Pagamintas:
  1972
 • Išpilstymas:
  Duncan Taylor
 • Išpilstyta:
  2008
 • Amžius:
  36
 • Stiprumas:
  54,4%

Caperdonich darykla uždaryta 2002 metais. Turime seną gerą vertinamą Duncan Taylor leidimą - Cask #7419, 64/193 but.

Vidutinis balas:
93

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: šiltas ir vaisiškas - medus maišosi su prinokusių obuolių ir kriaušių tonais. Brandaus kalvadoso natos. Šiek tiek mango, ananasų ir citrinos. Apelsino žievelė, saldymedis ir kedro medis. Apelsinų ir abrikosų džemas su gvazdikėliais. Vis daugiau apelsinų, džiovintų vaisių natų ir gvazdikėlių, cinamono, imbiero, vos pipirų. Skonis: gana maloniai geriamas ir statinės stiprumo. Vaisių natos - prinokę obuoliai, kriaušės, apelsinai, šiek tiek tropinių vaisių maloniai maišosi su deginta karamele, pipirais ir medžio taninais. Tabako natos. Stebėtinai gaivus ir nepaveiktas medžio per daug. Tas sausumas vos vos išlenda ir gerai dera su apelsinų džemo natomis, išlendančiomis fone. Su vandeniu atsiskleidžia dar daugiau vaisių, citrinos ir juodos arbatos, banano natų. Poskonis: šiltas, prieskoningas, vaisiai su lengvomis medžio natomis.Komentaras - labai kompleksiškas. Tikrai būtina duoti laiko pakvėpuoti ir viskis atsidėkos. Vienas geresnių kada nors ragautų senų gerų Speysaiderių. Labai įdomus ir įvairialypis, reikalauja daug dėmesio.

93
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.